W wywiadzie Adolf Kudliński stwierdza:

Ja już szykuję się na śmieć. Nie szykuję się do więzienia.

W odpowiedzi Marcina słyszymy:

Polacy więcej skorzystają z tego co zrobisz za życia niż z tego co zrobisz zamknięty w klatce szprycowany na różne sposoby. Później się okaże, że się powiesiłeś albo, że dostałeś zawału. To jest morderstwo.

W Polsce coraz więcej ludzi pozbawionych jest majątków. Rodziny polskie nie mogą zaspokoić podstawowych potrzeb życiowych, nie wspominając nawet o przyjemnościach i poprawie komfortu. Polacy nie mają wolności. Okupacja powiernicza korporacyjnego rządu trwa.

Jak to jest, że rolnik nie może produkować tego, co choćby jemu samemu pozwoli utrzymać rodzinę przy życiu? Totalitarna Unia Europejska zabrania, a ludzie stoją przed dylematem, czy zapłacić rachunki, czy kupić jedzenie. Gdzie jest wolność samostanowienia? Kto daje mandat obecnej władzy do rządzenia i dlaczego?

Po roku 89-tym wygnali ponad 12 milionów ludzi. Z wcześniejszymi migracjami jest ich ze 2, 3 razy więcej. Jak wiesz około 90 % Polaków jest w podobnej sytuacji. Nie możesz się poddawać. Czas to zmienić. Ruch Suwerennych Ariów jest na to odpowiedzią. Rośniemy w siłę. Jednoczymy się, wspieramy i pracujemy razem.

Odsłuchaj całość wywiadu:

„Teraz albo nigdy” – szokujący, przedśmiertny wywiad z Adolfem Kudlińskim.

Lub pdsłuchaj pod tym adresem: https://www.bitchute.com/video/I5cEIzLGERfq/