Przejście do Nowej Ziemi – Objęcie Światła i przezwyciężenie Ciemności

Nie jesteś tu przez przypadek – na Ziemi w tym czasie znaczącego przejścia ze Starej Ziemi do Nowej Ziemi. Nie ma tu żadnych zbiegów okoliczności. Jesteś tutaj, ponieważ twoja dusza przygotowywała się na ten moment przez całe życie. Jesteś przebudzony, ponieważ jesteś światłem. Jednak strach może wciąż w tobie tkwić, ponieważ częścią gry jest zapomnienie prawdy o tym, kim naprawdę jesteś. Co więc mam na myśli mówiąc o Starej i Nowej Ziemi?

Jest to przejście od fałszywego programu i matrycy światła do uznania i uświadomienia sobie rzeczywistości ciemności. Ciemność nie jest bajką; nie ogranicza się do kilku chorych psychicznie osób. Jest to rozległy przemysł, który napędza większość tego, co dzieje się na Ziemi, manipulując przepływem materialnego bogactwa, władzy i ludzi wbrew ich woli.

Podróż człowieka świetlistego

Czy wiesz, który kościół obecnie rozwija się najszybciej? Kościół Szatana…

Bycie człowiekiem światła oznacza gotowość do rozpoznania istnienia ciemności, zamiast poddawania się praniu mózgu, które zachęca nas do jej ignorowania. Jako ludzie (a czarna magia nie opiera się na człowieczeństwie) mamy tendencję do wierzenia, że bez względu na to, jak zła może być dana osoba, nadal jest człowiekiem i nigdy nie przekroczyłaby „granicy” zła, chyba że byłaby chora psychicznie. Prawda jest jednak taka, że wielu ludzi nie jest ludźmi. Istnieją źródła informacji o ciemności wypełnionej światłem i istnieją źródła czarnej magii. Zaufaj swojemu wewnętrznemu przewodnictwu jeśli jesteś prowadzony do zamknięcia książki, wyłączenia programu itp. w celu usunięcia czarnej magii i bytów. Otocz je światłem i postaraj się, by światło rozpuściło ciemność. Światło jest silniejsze niż ciemność. Ciemny byt nie są tu mile widziany. Rozkazuję ci natychmiast odejść. Zwalniam cię. Zwalniam cię. Zwalniam cię. Wypuszczam cię. Dobra wiadomość jest taka, że po raz pierwszy na Ziemi ciemność przegrywa. Światło wygrywa. I nic nie może tego powstrzymać. Wraz z oczyszczaniem siebie, otocz się częstotliwością wolności. Jest to częstotliwość suwerenności, ktorej podstawą jest wolna wola.

Zaufaj sobie i zaakceptuj autentyczność

Przede wszystkim zaufaj sobie, nawet jeśli to, co mówisz lub myślisz, jest sprzeczne z innymi. Nie musisz być doskonały, by być światłem. Jesteś wszystkim tym czym jesteś i taką masz naturę. Podążaj ścieżką zaufania wszechświatowi, ktorego jesteś nieodłącznym fraktalem. Podążaj za wewnętrznymi wskazówkami wierząc, że światło zwycięży. Podążaj w kierunku autentyczności, co oznacza mówienie tego, co chcesz powiedzieć i robienie tego, co chcesz zrobić, zamiast dostosowywania się do oczekiwań innych. Ta transformacja zaczyna się wewnętrznie, a następnie przejawia się w naszych działaniach i w tym, jak żyjemy w świecie fizycznym.

Poświęć chwilę na zastanowienie się nad tym, kim byłeś przed pandemią. Jak inne było twoje życie i jak inny byłeś ty? Przeszedłeś długą drogę w ciągu zaledwie kilku lat, prawda? To jest przejście do Nowej Ziemi – najpierw w naszych sercach i umysłach. Gdy zmieniamy się wewnętrznie, zmienia się również świat zewnętrzny.

Wnioski

Przejście ze Starej Ziemi na Nową Ziemię jest głęboką podróżą obejmującą światło i przezwyciężającą ciemność. Jest to czas, w którym ujawnia się prawda o tym, kim jesteśmy, a moc światła przeważa nad siłami ciemności. Jako człowiek światła, masz obowiązek rozpoznania i konfrontacji z ciemnością, zamiast odwracania od niej wzroku. Zaufanie sobie i przyjęcie autentyczności są kluczowymi krokami w tej transformacji. Poprzez nasz wewnętrzny rozwój tworzymy efekt promieniowania, który pozytywnie wpływa na świat zewnętrzny. Pamiętaj, że jesteś tu z jakiegoś powodu, a twoja dusza przygotowywała się na tę chwilę. Obejmij światło w sobie i przyczyń się do zbiorowej zmiany w kierunku jaśniejszej przyszłości Nowej Ziemi.