Zakładam, że jesteś już gotowy do drogi. Deklaracja Suwerena II RP to piękny pierwszy akt świadomej decyzji wejścia w obszary, których jeszcze nie doświadczyłeś, a które samemu sobie wykreujesz i stworzysz swoją postawą i wiedzą.

Na początek określ siebie swoim imieniem i godnością. Nie ma znaczenia fonetyczne podobieństwo do twego systemowego nazwiska, jak i to, że może się od niego różnić, gdyż najważniejsze jest, jak ty z tym się czujesz. Jak owa godność sama sobie nadana rezonuje z twoim człowieczeństwem i istotą.

W naszej przestrzeni stawiasz stopy na suchy ląd, więc nie musisz przyprawiać się o bóle głowy z powodu nieznajomości prawa morskiego, które wciąga cię w bezkresną otchłań zawiłej gry.

Z czasem posiądziesz całą niezbędną wiedzę, aby pewnie stawiać swe kroki po sprawdzonych ścieżkach, bez zbędnego wojowania i narażania siebie i bliskich na szwank.

A tym czasem odrzuć w swym sercu i umyśle wszelakie domniemania systemu jednym gestem i stań w swojej mocy i prawie. Dokonawszy wyboru już dotykasz czegoś nowego i świeżego. Pielęgnuj to uczucie.

Rozlicz sie z przeszłością i stwarzaj się na nowo. Narodź się po raz drugi. Wszystko stoi przed tobą otworem, a w szczególności twoje wnętrze. Jest to swego rodzaju autoinicjacja w czystość intencji i czynów oparta o prawo naturalne. Nie można świadomie przejść tej drogi odwracając kolejność.

Teraz rozejrzyj się wokół i znajdź trzech prawych ludzi, którzy poświadczą za ciebie swoim podpisem na deklaracji. Niechaj nie wstydzą się oni za ciebie, ani ty za nich, gdyż możesz przypłacić za to srogą cenę. Wejście w suwerenność jest dpowiedzialnością, a nie bezkarnością. Niechaj będą to ludzie godni obopólnego szacunku.

Przed pobraniem Deklaracji Suwerena II RP zapoznaj się z tekstem:

Pobierając Deklarację Suwerena oświadczam, że jestem naturalnym człowiekiem i w tym momencie nie działam służbowo z żadnym podmiotem korporacyjnym. Absolutnie respektuję prywatność wszystkich członków i wszystkich zawartość informacji. Dokument oraz treść jest zastrzeżona tylko dla naturalnych wolnych ludzi, wyłącznie na ich prywatny użytek.

Pobierz Deklaracje Suwerena II RP z menu pod Deklaracją – kliknij ikonę pobierania pod załączonym plikiem lub z odnośnika poniżej:

Deklaracja-Suwerena-II-RP

Możesz też pobrać tu

Następnie zarejestruj się na stronie https://platforma.ariowie.com gdzie znajdziesz swój panel do rejestracji swoich suwerennych dokumentów i wskazówki. Tak rozpoczyna się twoja wielka podróż.