Czas plandemii niesie ze sobą coraz więcej chorych restrykcji i tresury, do której większość ludzi już przywykła. Wygląda nawet na to, że i nie specjalnie ta większość musiała, gdyż jak się okazuje zrobiła to bez specjalnego wysiłku, który wskazuje na przyzwyczajenie postawy życiowej do odgrywania roli niewolnika, która trwa na tyle już długo, iż jest już odgrywana nieświadomie. Ostatnim wymysłem psychopatów jest wskazanie palcem na “niezaszczepionych”, jako główną przyczynę braku skuteczności eksperymentalnych preparatów na dobrowolnych królikach doświadczalnych. Właśnie mają miejsce pierwsze zachęty napuszczania jednych na drugich.

Stara metoda umywania rączek.


“Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem” – George Orwell.

Jeśli zdrowo sie odżywiasz, to i myśli masz zdrowe. Wspomagasz tym naturalne odruchy moralne i etyczne, które manifestują się w tobie bez zakłóceń. Twój hart ducha wzrasta i zew wolności prostuje kręgosłup. Przypomnij sobie stare zdjęcia Indian Ameryki Północnej fotografowanych przez pierwszych osadników. Pamiętasz ich naturalne postury?

A teraz rozejrzyj się wokół siebie i pilnie wypatruj takowej godności w pozie i oczach innych. To są twoi prawdziwi bracia i siostry na te nowe czasy Nowej Ziemi, którą właśnie już z nimi współtworzysz.

Miej oczy szeroko otwarte.